INSIDE OUTSIDE

 

AW 2017/2018

INSIDE OUTSIDE: tas ir iekšējais un ārējais laikā, telpā un sajūtās, divi atšķīrīgi virzieni, kuri var būt saistīti gan harmonijā gan dualitātē.

“FEMME FEMME” izteiksmīgs franču modes termins- kurš raksturo ne tikai vizuālo tēlu- OUTSIDE , bet arī dzīves stilu, domāšanas veidu, filozofiju, kura uzsver sievietes dabīgo, dziļo femininum spēku- INSIDE.

Kolekcijas galvenā bāze ir trikotāža no augstas kvalitātes vilnas - merino, alpakas, mohēras. Īpaši izstrādātas tehnoloģijas, kas pārsvarā ir roku darbs, arī adījumu pinums, blīvums, struktūra atklāj katra materiāla unikālo raksturu un kvalitāti. Kolekcija piedāvā konfrontēt ziemu ar zaļo toņu gradācijām, kuras savienotas ar melno un royal blue, kā arī piesātināto, biezo sarkanvīna toni. CASUAL CHIC stils pilsētniecei, kurai ir svarīgs INSIDE OUTSIDE komforts.

LOOK BOOK

DEFILĒ

"CINNAMON CONCEPT" SIA ir noslēdzis  2017. gada 25.janvārī  līgumu Nr. SKV-L-2017/35 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

© 2020  CINNAMON CONCEPT