MONDAY

 

SS 2016

Kuras jums ir mīļākās dienas? Varbūt arī jums tās ir pirmdienas?

Pirmdienas rītos, iespējams daudzas sievietes pavada laiku pārdomās- hmmm kas šai dienai būs ērtākais un emocionāli piemērotākais apģērbs?!

CINNAMON CONCEPT piedāvā nekrist panikā un atcerēties, ka IMAGE (imidžs) ir stiprāks par modes tendencēm un pozitīva domāšana ir stiprāka par PIRMDIENU!

Un kāpēc gan sieviete nevarētu stereotipisko uzskatu par nedēļas pirmo dienu iesākt ar pozitīvu enerģijas lādiņu, dažreiz nojaukt klišejas ar šarmējošu huligānisma devu? ..nu gluži kā 90-tajos..

CINNAMON CONCEPT kolekcijā MONDAY akcentē melnbaltu oriģinālprintu uz elastīga zīda auduma- tie ir T-krekli, svārki un lakatiņi.

Zīmols arī piedāvā komforta sajūtas ar kokvilnas un arī mohēras T-kreklu , zīda puloveru brīvajām formām, kurām pievienotas gaisīgas zīda plīvojošas detaļas. Kontrastam un nelielai devai seksapīla ir pievienoti caurspīdīga zīda svārki un vienkārši, vasarīgi mētelīši, arī mežģīņu elementi.

Dominē melnbaltā tēma un noteikti PIRMDIENAI atbilstošais- unikālais melnais, glābjošais melnais, šarmantais melnais utt.......

 

Tātad PIRMDIENA izdevusies! I LOVE IT !!!!

IMAGE

DEFILĒ

0
  • CC-icon_insta-2
  • CC-icon-FB-2

© 2020  CINNAMON CONCEPT