Kreatīvā direktore un zīmola dizainere

 

Bezgalīgā sievišķība...femme femme, kas no franču valodas nozīmē sievišķīga sieviete- tas ir vadošais koncepts zīmola filozofijā, kas organiski saglabājas aktuālajās pret-a-porter kolekcijās.

 

 

Pasaules globālā attīstība ir strauja un dinamiska, arī mode ir mainīga, CINNAMON CONCEPT, ņemot vērā stilu un aktuālo tendenču maiņu, saglabā savus principus sievietes image veidošanā: la femme - sieviete ar spēcīgu identitāti - la feminite, kas no franču val. nozīmē "sievišķība", kas tādējādi akceptē - l´homme - vīrieti ar savu naturālo būtību - la virilite, no franču val. tulkojot-  vīrišķība, maskulinitāte. Uz šī naturālā, dabiskā kontrasta bāzes, tiek uzsvērts dzimums – sieviete, kas vienmēr būs šarmanta, eleganta, izsmalcināta. Tātad sievišķīga sieviete - femme femme.

 

Zīmola CINNAMON CONCEPT klasika - tā ir trikotāža: cepures, bandeau, cimdi, uzroči, zeķes, puloveri, vestes,u.c. creativi transformējami aksesuāri. Zīmola stilistu grupa uzsver aksesuāru spēcīgo ietekmi uz mūsdienīgas sievietes imidža veidošanu- ar katras detaļas, krāsas, faktūras, materiāla struktūras izvēli. 

Aksesuāru klasiskā līnija ir ieguvusi popularitāti arī Lietuvas, Igaunijas, Krievijas veikalos.

No 2016. gada rudens, zīmols atrodas showroomā DONA PR Kannās, kura sadarbības rezultātā produkcija jau ir dažos Kannu un Monako veikalos, tostarp Boutique Platinium /10 route de Vence, 06570 Saint Paul de Vence, France/.

.

 

0
  • CC-icon_insta-2
  • CC-icon-FB-2

© 2020  CINNAMON CONCEPT