CINNAMON - Kanēlis - tā ir eksotiska un vērtīga garšviela. Tā ir bieza, piesātināta, tā ir dziļa smarža. Tie ir svētki, tā ir sievišķība, tā ir spēcīga enerģija! Tieši tādēļ zīmols CINNAMON CONCEPT dāmām un kungiem piedāvā PARFĪMUS, kas ir spēcīgāki, noturīgāki, apburošāki...

 

Parfīms ir viskoncentrētākais un noturīgākais un lēnāk gaistošais parfimērijas veids, kas visspilgtāk izpaudīsies lietojot vakaros un aukstajā gadalaikā. Smaržvielu saturs smaržās variējas no 20 - 30 %. 

 

Izvēloties savu parfīmu, ir svarīgi zināt, ka parfīms sastāv no dažādiem aromātiem, kuri, savstarpēji mijiedarbojoties, izveido konkrēto parfīmu:

NOTES DE TETE - GALVAS NOTIS

Pirmās - vieglas un izgaistošas. Tās, kuras pirmās sitas degunā un pirmās arī pazudīs. Ilgst no pāris minūtēm līdz 2 stundām. 

 

NOTES DE COEUR - SIRDS NOTIS

Vidējas aktivitātes molekulas, noturas 2 līdz 10 stundas un palīdz paildzināt pirmo nošu svaigumu un uzsvērt dziļo nošu siltumu. 

 

NOTES DE FOND - DZIĻĀS NOTIS

Vissmagākās molekulas, kuras noturība ir no 8 stundām līdz pat vairākām dienām. Nereti tieši šīs notis nosaka smaržu raksturu.

Piemēram - vaniļas, koksnes, muskata vai ambras aromāti.

 

FAMILLE OLFACTIVE - BĀZE JEB SMARŽU GRUPA 

Tas ir aromātu kopums, kas izveido kādu izveido kādu asociatīvu smaržu sajūtu.

0
  • CC-icon_insta-2
  • CC-icon-FB-2

© 2020  CINNAMON CONCEPT